Móda dnes a včera

Jako ženáč střední generace módu skutečně moc neřeším. S postupem času pohodlnost mívá přednost před společensky nastavenou normou. Ale jedno skutečně asi nikdy nosit nebudu, zastrkaný vršek do kalhot či tepláků. Muž tak dle mého pohledu vypadá skutečně srandovně. Tělo se opticky vykrátí a nohy se zadkem zase prodlouží, pokud by alespoň bylo co hodnotit, ale takto se vlastně jen prodlouží optický vtip stvořitele.

skejtDnešní móda má zcela opačný směr, tím si ale nechci hrát na mravokárce a už vůbec né na kritika a člena módní policie z VIP zpráv na Primě. Prostě kaťata s rozkrokem v oblasti kolen a s pasem proklatě nízko jistě pohodlnosti moc nedodají. Asi to vynahradí pocit nějaké in sounáležitosti. No nevím, ale nutí to zavzpomínat na tu vlastní, kdy jsem se soukal do těsných kalhot a dýchat se tehdy moc svobodně nedalo, stejně jako pohyb občas vypadal dost prkenně. Při pohledu na změny které jsou nejvíc znát v oblasti pasu, je jasné že podobný kousek by zopakovat bylo již nemožné. Jak vzpomínka, tak současný pohled však vyloudí na mé tváři upřímné zhodnocení a tím je záchvat smíchu.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>