5 důvodů, proč je skvělé být single

Už od pradávna nám všichni tvrdí, že lidé by měli žít v páru. Že stejně jako ponožky prostě patří do dvojice a kdo tenhle stereotyp porušuje, je vyhoštěn na okraj společnosti. Nebo se na něj alespoň díváme smutným, soucitným pohledem. Jenže nám je jasné, že ve dvou se to možná lépe táhne, ale je s tím leckdy mnohem víc trablů, než když si to člověk táhne sám. Mít někoho je určitě fajn, ale věřte, že pokud jste single, rozhodně to není konec světa. Vlastně je to začátek úžasného dobrodružství. Proč? Tady je hned deset důvodů, proč být single je naprosto super.

1. Nevaž se, odvaž se. Pamatujete si, že když jste bývali zadaní, dali jste si maximálně jedno dvě pivka a už jste to se svou drahou polovičkou balili? Teď můžete zůstat v hospodě až do rána a nikdo vás nebude ráno ostentativně přecházet, když usnete na chodbě v půli cesty do ložnice. Stejně tak vám nikdo nebude dělat žárlivé scény, pokud si do půl těla nahá dopřejete tanec na stole. Odvázat se zkrátka můžete, jak jen hrdlo ráčí.

2. Čas na sebe. Možná jste si těsně po rozchodu říkali, co ksakru budete dělat se vším tím volným časem, který jste trávili s miláčkem v objetí. Co takhle víc cestovat, začít chodit do kurzu vaření, naučit se tančit salsu, nebo oprášit svou školní angličtinu? Doba, kdy jste nezadaní, je skvělou příležitostí, jak se sebevzdělat, zdokonalit, zkrášlit, zlepšit. Nejenže se tím pozvednete na duchu a najdete si nové přátele, ale taky tím jednoznačně zvýšíte svou cenu.

3. Přátelé. Že vy byste se na kamarády kvůli svému příteli rozhodně nevykašlali? Jasně, že ne, ale zkrátka už na ně nezbyl čas. Teď jim to můžete jaksepatří vynahradit. Buďte jejich vrbou, naplánujte společné akce, vyražte v létě na vodu a v zimě na hory, udělejte piknik, chytejte ryby, uspořádejte párty. Dejte si s nimi vínko a vyslechněte je. Oni pak zase vyslechnou vaše bolístky. A jsou tu pro vás napořád!

4. Hlavně nezávazně. Pokud hledáte vážný vztah, asi to pro vás nebude to pravé ořechové, ale pokud jste single, proč byste se nemohli pořádně vybít a užít si? Vyzkoušejte známost na jednu noc, najděte si kamaráda na hraní, splňte si všechny vaše tajné fantazie. Být single neznamená nemít sex, znamená to mít spoustu, spoustu sexu, ze kterého se vám budou dělat mžitky před očima.

5. Být žádoucí. Je vědecky dokázáno, že během období, kdy jste nezadaní, zhubnete, zkrásníte, prostě a jasně, vaše tělo se připravuje na to, že půjdete znovu na lov. A musíte být lovcem, kterému každá podlehne, nebo půvabnou kořistí, které nejde odolat. Když jste single, máte neomezené možnosti co se týče nezávazných flirtů, nenápadných úsměvů, náhodných doteků, prvních polibků…

Je to období, kdy rozkvetete a vy byste ho v žádném případě neměli jen tak přežívat a promarnit. Užijte si ho naplno!

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>