Buďte v létě za hvězdu: Tohle se nosí!

Ptáte se, v čem je nejlepší vyrazit na letní zahradní party nebo do klubu s přáteli? V redakci jsme neváhali tyto otázky zodpovědět, abyste již konečně měla jasno. Přinášíme vám inspirativní nápady na to, co vám bude jisto jistě slušet. Vaše krása ožije!

Maxi šaty a pohodlné sandálky: Letí barvy, výrazné motivy a elegantní střih

Léto je skvělé, můžeme nosit spoustu báječných modelů a fantastické XXL šaty samozřejmě nesmí chybět, právě naopak. Maxi šaty s délkou až na zem jsou opravdu nebezpečně svůdné i přesto, že vaše dlouho nohy není možno spatřit. Pánům to jistě vynahradí božský pohled na vaše přednosti. Pokud máte raději zajímavé výstřihy, můžete si vyhrát s modelem, kterému bude vévodit tato zajímavá část v oblasti dekoltu.

Oceníte jejich vzdušnost, rafinovanost a především vysokou komfortnost. Na výběr máte opravdu z čeho, letí kontrastní odstíny na dolní a horní části, květinové modely bez ramínek, na zavazování na krk s nadčasovými vzory a potisky. Tip: Na grilovací párty vklouzněte do žabek a pokud míříte na akci, kde je nutností elegance, obujte si sandálky na vyšším podpatku.

Legíny a rozevlátá tunika nebo mini šaty

Legíny jsou in pořád a toto léto tomu také nebude jinak, zvolte o kapku delší tričko, halenku nebo topík. K tomuto outfitu božsky lahodí například i boty na platformě, budete vypadat štíhleji a tento typ obuvi je mnohem pohodlnější. Top nebo šaty bez ramínek vyšperkujte zajímavým a mnohem větším kouskem šperku, mužská pozornost bude směřovat do vašeho dekoltu, což je opravdu skvělý trik.

Jaký je váš nejoblíbenější outfit na léto?

1 komentář

  • Alina Permalink

    Maxi šaty jsem si letos opravdu zamilovala 🙂 Na dovolené jsem je nosila prakticky kamkoliv 🙂 Jsou pohodlné, příjemné a zakryjí moje nedostatky :p Já jsem ty svoje sehnala na answear.cz 🙂

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>