Jak mít v létě nožky jako bohyně?

Léto je tady s plnou parádou a právě teď je ten nejvyšší čas vyladit vaši manikůru do té nejlepší kondice. Porádíme vám, jak si vykouzlíte dokonalé nožky v pohodlí domova, a to téměř zdarma. Postačí vám k tomu jen pár pomocníků, které jistě máte v kosmetickém šuplíku, tak tedy vzhůru do toho!

Lázeň, nůžky a pemza

Na chvíli si nohy ponořte do vlažné lázně s příjemně vonící koupací solí a odpočiňte si od stresu a povinností, tento okamžik je jen váš, takže si jej nenechejte naprosto ničím zkazit. Po té, až bude ztvrdlá kůže zcela rozmáčená, nohy pečlivě osušte a pusťte se s pemzou do práce, dokud nebudou vaše chodidla hladké. Doporučujeme také provést peeling, který umocní výsledek na druhou a vaše hebkost vám tak vydrží déle. Nehet zastřihněte do požadovaného tvaru a velikosti.

Hrátky s barvami aneb lakujeme

Zvolte oblíbený odstín a v žádném případě se nebojte barev. Letí neonově růžová, ale i jemně tyrkysová, inspirací vám může být také barva letní obuvi nebo plavek. Tip: Nebojíte se vykročit z davu? Klidně si vytvořte pestrobarevnou manikůru. Budete na pláži, ale i na procházce městem za hvězdu. V případě, že odjíždíte na dovolenou k moři, barevný lak si ještě zafixujte čirým nátěrem, čímž se navýší dlouhotrvající efekt. Tip: Skvěle na kotníku vypadá například decentní řetízek, mrkněte na nabídku a vyberte si ten, který vás dostane hned na poprvé.

Masky na vyživení a závlaha v podobě krémů

Stejně jako obličej, tak i kůže na chodidlech vyžaduje vaši pozornost a péči. Alespoň jednou do měsíce nebo v lepším případě jednou za dva týdny, sáhněte po masce, jež je určená právě pro tyto partie. Po její aplikaci šlapky pečlivě nakrémujte. Navíc v létě si jistě oblíbíte voňavé spreje proti pocení nohou, jež vás dokonale osvěží.

A jak vy pečujete o vaše chodidla? Těšíme se na vaše triky a tipy.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>