Jak na omlazení pokožky

Každé ráno se stáváme o něco starší. Když vejdeme do koupelny a podíváme se do zrcadla, naskytne se nám obraz vždy o den sečtělejší ženy. Ne vždy je tento pohled příjemný. Jistě
ne jedna žena se mnou bude souhlasit, když řeknu, že se spíše zhrozíme, než potěšeně usmějeme. Naštěstí však existují triky, které mají za úkol naší pokožce dopřát mladistvější vzhled.

Jehličky uvolní energii
Obličejová akupunktura patří mezi starověké čínské praktiky. Dokáže totiž uvolnit nashromážděnou energii a povzbudit produkci kolagenu. Jedná se v podstatě o vpichování malých jehliček na různá místa po celém obličeji. Výsledkem je rozjasněná a hlavně na první pohled mladší vizáž.

Masáže obličeje21550
Ne, tohle opravdu není legrace. Masírovat nemusíme pouze záda či nohy, stejné účinky se dostaví i při stimulaci obličeje. K této proceduře lze skvěle využít speciální masážní váleček na obličej, který je k dostání v sortimentu mnoha eshopů.

Studená voda
Při umývání obličeje dávejte pozor na teplotu vody, kterou k tomuto úkonu využijete. Příliš teplá nebo naopak ledová voda nese za následek poničení drobných žílek, což vede ke vzniku nevzhledných fleků, jenž přidávají na věku. Proto volte spíše studenější vodu, která zatáhne póry, ale nic nepokazí.

21549Peeling se vyplatí
Možná jste o tomto kosmetickém zásahu doposud jen slyšela, ale nikdy jste se neodvážila si peeling koupit. Nyní se dozvíte, že děláte chybu. Zašedlá a odumřelá kůže se totiž touto cestou dostává z pleti pryč a výsledek se dostaví okamžitě. Pleť bude rozjasněná a vy budete jen zářit. Peeling se přitom doporučuje provádět jednou týdně, příliš časté opakování by nadělalo spíše neplechu.

Speciální jóga

Toto cvičení zrovna nedoporučujeme provádět na veřejnosti, asi budete vypadat poněkud zvláštně. V podstatě jde o to, že procvičujete a protahujete nejrůznější mimické svaly nacházející se na obličeji. Dochází k lepšímu prokrvení svalů a pleť vypadá zase o pár let mladší.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>