Jak ušetřit na módě? Jdete to a poradíme, jak !

Všechny ženy bez rozdílu věku se chtějí líbit a vypadat dokonale za všech okolností, což je přece také charakteristické znamení ženskosti. Brání vám ve výše uvedenému přání nedostatek financí, nebo vás dokoce partner požádal, abyste tolik neurácela? Není nutná výměna partnera, víme, jak na módě ušetřit, aniž byste se musela, kdoví jak omezovat.

Kupujte chytře

Líbí se vám ve vašem oblíbeném butiku podprsenka a víte, že za několik týdnů ji zlevní? Normálně si na ni počkejte, například v Ann Christine je tento model slev realizován s hlubokou pravidelností. Spodní prádlo tak ukořistíte například za úžasné dvěstovky, i když před tím za ten samý kousek chtěli až přes čtyřista. Jsou to pouhé dvě stovky k dobru, ale pokud to tak uděláte častěji a s více věcmi, suma se bude navyšovat.

Mrkněte na zahraniční e-shopy

Zamilovala jste se do bižuterie ve značkových obchodech, ale jejich cena vaše nadšení spolehlivě přibrzdila? Nevadí, krásná a trendy můžete být i tak. Zaplujte ve vodě internetu na čínské e-shopy a pořiďte si stejně krásný kousek za mnohonásobně nižší cenu. Samozřejmě je nutností preferovat jen ty prověřené, se kterými mají již uživatelé své osobní zkušenosti. Pozor, ale dívejte se samozřejmě i na jejich ceny, ne všechny asijské obchody jsou levné. Propočítejte si také tu možnost, zda je lepší kupovat tam, kde je doprava zdarma nebo tam, kde se platí. U první varianty to jistě poznáte na ceně stejného zboží. Tip: Velmi oblíbený je například ebay.com.

Second hand : Stylová móda za pár kaček

Nejlepší je, když vyrazíte v den, kdy mají naskladnit nové zboží. Budete tak mít mnohem větší šanci, že ukořistíte něco opravdu luxusního nebo zcela nového a tedy nenošeného.

 

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>