Jak zvýraznit půvab v parném létě? Mámě hned několik tipů, které fungují

Slunce hřeje jako o závod a k tomu navíc musíme bojovat nejen s potem, ale i s vodními radovánky, které si s dokonalým líčení nijak zvlášť nerozumí. Nemusíte se strachovat, svůj půvab můzete zvýraznit za každých podmínek, chce to jen vědět, jak na to!

Voděodolné tekuté linky, maskary, tužky na oči a dlouhotrvající oční stíny na bázi oleje

Ano, přesně tak, tyto výše uvedené pomocníky můžete i v tropických teplotách bez starosti používat, ale pod podmínkou, že zvolíte ty s voděodolnými vlastnostmi. V opačném případě se raději neličte, protože by vás za několik minut zdobily nehezké černé potůčky. Co se týká stínů, používejte je s oblíbenou bází, ta stínům předchystá lepší podmínky pro dlouhotrvající efekt. Zvolíte-li barvu na zraky s olejovým složením, budete mít vyhráno. Tip: Vyzkoušeli jste už někdy baravné řasenky? Jsou stále in a v létě se hodí snad nejvíce!

Make-up, pudr a bronzer

V letních měsících si pokožka žádá pouze lehoučkou a decetní verzi make-upu nebo tónovacího krému. Zapomeňte na hutné textury, které nedovolí pleti dýchat a klidně si doma namíchejte svůj lehounký krycí krém.

Jste nešťastná, protože vaše pleť má sklony k mastnotě? Mějte při sobě vždy matující pudr. Vrátila jste se z dovolená s čokoládovým tónem pleti? Využijte tuto výhody a prodejte vaše opálení, obličej popraště bronzerem s jemnými a decentními třpytivými častečkami.

Pleťové masky s vůní ovoce

Připravte si doma vábně vonící a opravdu vyživující masky na obličej, využijte k tomu ovoce, které máte na zahradě, protože právě to se může honosit označením bio. Pro krásu si však můžete zajít i do lednice. Mléko, jogurt, tvaroh nebo kvasnice nahrávají přirozené kráse.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>