Co je trendy letošní podzim

Podzim je obdobím, kdy můžeme vlivem počasí cítit deprese, stejně jako se můžeme cítit i unaveni. Ne vždy ale platí, že se musíme daným počasím odradit. Pokud se podíváme na toto období jako na výzvu pro náš šatník, je třeba si říci, co je ideální si obléci. A to proto, aby nás nezaskočila zima a abychom zároveň vypadaly skvěle.

Teplejší oblečení je základ

Pokud jste si v létě potrpěla na sukně, není třeba se jich vzdávat ani v tomto období. Co ale musíme dodat, že už se neobejdete bez silonových punčoch. Nezůstávejte jenom u tělové barvy, jelikož na podzim můžete být odvážnější. Tmavě červená nebo žlutá, to jsou barvy, které vás zaručeně nezklamou. Stejně tak nezapomínejte třeba i na praktický svetřík, nebo stylovou teplou vestičku. A ani zde se nebojte experimentovat s barvami. Naše tipy? Třeba tmavě zelený odstín.

Inspirujte se v přírodě

I když může být podzim pro mnoho lidí obdobím poměrně depresivním, nezapomínejte na to, že je i obdobím barevným a krásným. Ukažte, že i vy si potrpíte na zajímavé barevné kombinace. Pro jejich volbu se inspirujte v přírodě – třeba u listů a jejich stromů. S čím konkrétně můžete následně udělat dojem? Zkuste třeba odstínu žluté, stejně jako tmavší oranžovou, která může přecházet i do hnědé barvy. To vše jsou cesty, se kterými chybu zaručeně nemůžete udělat.

Přírodní materiály jsou in

Na podzim je trendem i sázka na přírodní materiály. Pokud nevíte, jaké zvolit konkrétně, rozhodně to bude kůže. Ne vždy to musí být oblečení či boty. Kožený může být i jeden z vašich doplňků, a to kabelka. Tu nejenom slaďte s ostatními barvami podzimu, ale slaďte ji také s vaším outfitem. A jaké jsou možnosti? Za nás doporučujeme velmi elegantně vypadající broušenou kůži. Stejně tak ale nic nezklamete, pokud vsadíte raději na lesklé provedení. I to má něco do sebe a rozhodně má co nabídnout.

1 komentář

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>