I kuchyně může být elegantní

Ano, kuchyně je místem, které je především praktické. Právě zde totiž buď vy, nebo i váš partner pravidelně vaříte. Tomu by mělo odpovídat i vybavení, dostatek pracovních ploch, ale i celkový prostor spojený s možností připravit jídlo jednoduše. Ne vždy ale musí být kuchyně jenom praktická, protože může být kombinována také s elegancí. Podívejme se společně na několik zajímavých tipů, které pro vás máme.

Laďte spotřebiče do designu vaší kuchyně

Jsou to především spotřebiče, které mohou vypadat skutečně velmi unikátně, až dokonale. Máme být konkrétní? Potom to může být třeba rychlovarná konvice, kávovar, ale třeba i odšťavňovač, stejně jako například i toustovač a topinkovač. To vše dnes už nemusí být tuctově bílé, jelikož hitem je jak černé provedení, tak i různé pestřejší barvy. Dále určitě nezapomínejme ani na zajímavé designové provedení, mnohdy až nadčasové.

Zapomeňte na klasickou koncepci kuchyně

Všichni to známe. Je to standardní kuchyně umístěná podél zdi, se standardní pracovní deskou. Ani to však nemusí být jediná podoba, která se nabízí. Příkladem jsou dnes různé ostrůvky, které nejenom rozšíří pracovní plochu, ale zároveň vám umožní i kontakt s vašimi hosty. Podobně jako u oblíbených barových pultů stačí pár židlí a můžete jednoduše vařit a přitom si povídat s návštěvou, která bude sedět přímo u vás. A co více dodat? Že toto řešení zcela určitě také skvěle vypadá.

Nebojte se barev

Mnoho žen se dnes ve svých kuchyních bojí barevnosti. A to je určitě velká chyba, jelikož dnes už to nemusí být jenom klasická šedá, béžová, nebo varianta v dřevěném provedení. Už se není třeba bát ani různých pestrých barev a lesklých provedení, které vdechnou do vaší kuchyně život. A pokud se stále obáváte, nechte se přesvědčit alespoň k lesklé variantě v bílém, nebo raději v černém provedení. I ta patří mezi TOP.

 

 

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>