Kuchyňské dřezy Franke

Kuchyňské dřezy Franke jsou jedny z nejtradičnějších na našem trhu. V sortimentu této značky se nám podaří najít jak dřezy nerezové a granitové, tak i tectonitové. Navíc zde najdeme i dvě vychytávky, dřezy pod desku, které se do kuchyňské linky zabudují, a tím, že kolem nich není žádná hrana nám umožní smést do dřezu všechny drobky a zbytky, a pak dřezy do roviny, které jsou zde především pro design. Nebudou rušit kuchyňskou linku žádnými výstupky, naopak, dokonalým zarovnáním do roviny linky nebudou nijak rušit celkový dojem naší kuchyně.

 

Kuchyňské dřezy Franke z nerezu

Nerezové kuchyňské dřezy Franke splňují to, co ostatně také všechny ostatní nerezové dřezy. Jsou asi nejběžnější výbavou do kuchyně a patří mezi nejoblíbenější druhy. Na druhou stranu, rozhodně splňují vyšší designové nároky než řada ostatních nerezových dřezů. Jsou vyrobeny z dobré oceli, a dodávají se buďto leštěné, nebo lépe v matné úpravě. Povrch pak může být buďto kartáčovaný, nebo tkaný, což má dále vliv na chování povrch vůči vlhkosti, na jeho hladkost, a také na odolnost dřezu. Takové dřezy jsou odolné vůči chemickému poškození, i vůči mechanickému poškození, a snesou i vysoké teploty. Na druhou stranu do vyladěné kuchyně se hodí i přesto něco jiného.

 

Kuchyňské dřezy Franke z granitu a tectonitu

Kuchyňské dřezy Franke se vyrábí také ze dvou dalších materiálů. Je to granit, přírodní směs drcené žuly, písku a úlomků a odštěpků kamene. Ty značky Franke jsou takzvaně fragranitové, a jejich materiál je odolný proti mechanickým poškozením, i vůči chemikáliím. Navíc snese i krátkodobé vysoké teploty, a jeho hladký povrch znesnadňuje usazování špíny. A se svým vzhledem a několika barevnými variantami je opravdu dobrou volbou do stylové kuchyně. Podobně jako tectonitové dřezy. Ty jsou naopak vyrobeny z odolného a tvrdého materiálu, a jsou ještě o něco odolnější, než dřezy granitové. Oba tyto typy jsou sice o něco dražší, než dřezy nerezové, na druhou stranu budou opravdovou a kvalitní ozdobou vaší kuchyně.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>