Legíny – hodí se k vám? A jak je nosit?

Jenom těžko bychom dnes hledali oblíbenější typ oblečení, než jsou právě legíny. Pokud s tím souhlasíte a také máte ve svém šatníku několik modelů, podívejte se spolu s námi, zda jsou správnou volbou. To první, na co bychom se měli zaměřit, je vaše postava. Daný typ oblečení totiž poměrně výrazně obepíná spodní část vašeho těla. Proto musíme doporučit jejich nošení spíše ženám a dívkám se štíhlejší postavou. Jedině tak vyniknou skutečně dokonale.

Překryjte oblast vašeho pozadí

Pokud chcete nosit legíny skutečně správně, pohlížejte na ně jako alternativu běžných punčoch. Jestliže si je chcete obléci jenom tak samostatně, jako alternativu klasických kalhot, je to špatně. Pamatujte, že alespoň oblast vašeho pozadí by měla být něčím překryta. V tomto směru se hodí například delší tričko, se kterým v kombinaci právě s legínami vytvoříte outfit, který vás nezklame. Přirozeně nemusí být problémem ani sukně. Včetně mini. Máte totiž jistotu, že pod ní budete mít ještě legíny jako takové, a tak žádné faux pas rozhodně nehrozí.

Samozřejmostí je, že v tomto případě můžete kombinovat skutečně různé druhy barev, stejně jako různé druhy motivů, ale i různé druhy délek. Je tedy jenom na nás samotných, co nám bude nejvíce slušet, v čem se budeme cítit dobře a co skvěle doplní náš outfit.

Jak je to se sportem

Pokud hledáte městský outfit, kdy si chcete vzít legíny běžně do města, platí logicky právě výše zmíněná pravidla. Pokud si je ale budete chtít vzít na sport, neberte je v potaz. A to z toho důvodu, že u sportovní aktivity bystě měla hledět především na pohodlnost a také na celkovou volnost pohybu. Ideální kombinací tedy může být funkční tričko a samotné legíny. A je jedno, zda se rozhodnete vyrazit do posilovny, nebo se rozhodnete jít ven, například běhat, nebo vyrazit na kolečkové brusle. Možností je celá řada.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>