Nakupování – tohle už je nemoc!

Šatník vám praská ve švech a dává tím dost jasně najevo, že pokud se do něj pokusíte nacpat ještě jeden kus oblečení, rozloží se. Definitivně.
Vy však tento do očí bijící fakt s ledovým klidem přehlédnete, pohledem plným uspokojení přejedete po několika nákupních taškách, které jste ten den ukořistila a postupně doslova rvete kus po kusu oblečení do přecpané skříně.
Přesto pak po takovém rituálu, který vžene pot na vaše čelo, stojíte před nacpaným šatníkem a v hlavě vám šrotuje myšlenka, že nemáte co na sebe.
Proto možná ještě ten den vyrážíte na další nákupní kolečko po obchodem ve snaze objevit právě ten módní kousek, díky kterému bude vaše garderóba konečně kompletní.
A najednou ho spatříte. Přímo před vámi v dokonale vyzdobené výkladní skříni. Srdce vám začne divoce bušit a vy víte, že bez tohohle kousku prostě domů neodejdete. Kvapným krokem zamíříte k prodavačce aby vám onen objev laskavě sundala z figuríny a tím vám umožnila odnést si svou kořist do bezpečí domova.
Ve stejnou chvíli jako vy však ten úžasnej kousek objeví i jiná žena a se stejným úmyslem jde oslovit prodavačku. To je popud, který ve vás probudí chamtivého lovce, který si klidně nechá vyrazit pár zubů a vytrhat chomáč vlasů, jen aby následně vítězoslavně vztyčil ruku a tím ukázal okolí svou moc a odhodlanost vyhrát za každou cenu.
Přidáte do kroku a naštěstí jste u prodavačky jako první. S nadřazeným pohledem pak sjedete tu chudinku, které jste úlovek vyfoukla přímo před nosem a spokojeně odcházíte domů, kde se tento nový kus za pomocí tvrdé síly snažíte nacpat do skříně, která se však v tu chvíli rozpadá…

1 komentář

  • Alina Permalink

    Tohle už je opravdu nemoc a myslím, že tohle trápí víc než jednu ženu. Já tenhle problém naštěstí nemám, když už si něco koupím, tak to taky nosím! A problém „nevím s čím to zkombinovat“ jsem vyřešila tak, že si občas koupím celý outfit na http://www.answear.cz

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>