Obměňte svůj šatník – oblékněte se na jaro

Zima už je definitivně pryč. Potvrzuje to nejenom datum v kalendáři, ale i počasí, nebo venkovní teploty. Je proto ideální čas schovat veškeré zimní oblečení do sklepa a připravit šatník právě na první jarní dny. A jaké dámské oblečení by v něm nemělo chybět? Na to se společně podíváme. Možností, jak skutečně zaujmete a jak budete dodržovat módní trendy, je více než dost.

Buďte výrazná

Zima je období tmy a šedi. Naopak jaro začíná postupně zářit všemi přírodními barvami. A u těch se inspirujte. Pokud hledáte to pravé, určitě nezklamou světlejší, stejně jako pestré barvy. Skvělou volbou je zelená, různé odstíny červené, stejně jako zajímavá oranžová. Takové oblečení pro ženyzaručeně nezklame žádnou z vás. Zvláště, pokud bude spojeno s pohodlnými sukněmi, overaly, a v chladnějších dnech pohodlnějšími kabátky, které zahřejí hlavně ráno a večer.

Nezapomínejte také na změnu bot

Kozačky již můžete také pomalu uložit do skříně, jelikož sníh, ani studené ranní teploty nehrozí. A čím je nahradit? V nejteplejších letních dne se skvěle hodí třeba lodičky, stejně jako to mohou být neméně oblíbené baleríny. Nic však nezkazíte ani klasikou v podobě pohodlných kotníkových bot. Pokud jste sportovně založená, zaujme vás i bohatá nabídka tenisek a kecek. Opět ideálně v pestrých barvách, protože s těmi by nemělo být spojeno jenom jarní dámské oblečení, ale i jarní obuv.

Jaké doplňky?

Ty váš outfit finálně dotvářejí. Proto byste na ně neměla zapomínat ani vy sama. Co konkrétně zvolit, abyste doslova zazářila? Určitě zaujmete lesklými šperky, stejně jako zajímavými brožemi. Z hlediska doplňků nezapomeňte myslet i prakticky. Co máme na mysli? Samozřejmě kabelky. Hitem letošního jara budou nejenom přírodní barvy, ale i přírodní materiály. Špičkové kožené modely kabelek jsou tím, s čím chybu rozhodně neuděláte. A co vy, již máte nakoupeno?

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>