Pánské a dámské hodinky

Pánské a dámské kvalitní hodinky

Pánské hodinky jsou většinou větší, vybaveny displejem, který ukazuje nadstandartní funkce. Pro muže existuje mnoho stylů a druhů hodinek, ze kterých si určitě vybere i ten nejnáročnější. Pro pány mají hodinky funkci jak praktickou, tak se jimi vyznačuje i určitá dávka prestiže.

Úroveň značky, cena, tradice a kvalita – to jsou známky prestiže. Praktické hodinky jsou pro své majitele pomocníky např. při sportu, turistice, potápění, atd.

Muži si častěji vybírají dražší luxusní hodinky než ženy. Ví, že kvalitní hodinky s tradicí si pořizují na dobu neomezenou, je to investice, která časem neztrácí na hodnotě. Mezi muži se najde mnoho sběratelů hodinek, kteří neváhají připlatit si za značku, nejlépe když jsou hodinky vyrobeny v limitované edici.

První hodinky, které se vyrobily na zápěstí, byly vyrobeny právě pro ženy, neboť byly vyrobeny ozdobně.

Pro ženy jsou hodinky spíše šperkem módním a účelným. Účel se nemění po dlouhá staletí, designy však ano. Hodinky, které se dnes vyrábějí pro dívky a ženy mají nespočet množství modelů. Ty levnější jsou spíše módní, a ty dražší nadčasové. Dříve si hodinky mohly dovolit jen movité ženy, dnes však módní hodinky může mít prakticky každá žena.

Něžnější pohlaví upřednostňuje koupi hodinek levnějších, ale stylových, které za čas vymění za další, neboť na trhu se vyskytuje nepřeberný počet luxusních hodinek, které žena většinou bere jen jako módní doplněk, avšak praktičnost se hodinkám vzít nedá.

 

hodinky (3)

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>