Parfémy od slavných osobností

To, že se celebrity prosazují a prezentují, kde se dá, to není žádná novinka. Nikoho už proto nepřekvapí, že se stále častěji stávají představitelkami svých vlastních značek. Na trhu se objevují nejen parfémy, na které se zaměříme dnes, ale i oblečení a kosmetické přípravky. O těch však až jindy.

David Beckham

Stálicí na trhu s vůněmi kupodivu není žádná zpěvačka ani herečka, ale fotbalista David Beckham. Tento úspěšný sportovec je bezesporu vzorem mnoha mladých mužů, nejspíš nejen sportovců. Představuje prototyp moderní muže, který se stará o svůj vzhled a nestydí se za to.

Všechny parfémy značka Beckham mají i svůj ženský protějšek. Ostatně, tento slavný fotbalista má doma neméně slavnou modelku, byla by škoda toho nevyužít.

Parfémy této značky se pohybují v příjemné cenové relacilahvička o objemu 50 ml se dá sehnat za 150 Kč, hodně však záleží na konkrétní řadě, kterou si zvolíte.

Donna Karan

Mezi významné producenty parfémů bezesporu patří také módní návrhářka Donna Karan, která vlastní módní značku DKNY (Donna Karan New York). Její parfémy jsou navrženy pro elegantní ženy, které vědí, co od života chtějí.

Cenově se tato značka bohužel řadí mezi ty dražší, 50 ml parfému se běžně prodává kolem 900 Kč. Opět ale velmi záleží na tom, jaký konkrétní parfém si zvolíte. Cena může jít jak nahoru (což je bohužel pravděpodobnější, hlavně u nových řad), tak i dolů. Vždy však získáte nejen úžasnou vůni, ale i stylovou lahvičku.

Katy Perry

Mezi parfémové nováčky můžeme naopak zařadit zpěvačku Katy Perry, která však sklízí nebývalý úspěch a to hlavně mezi mladšími slečnami. Její vůně jsou svěží, osobité, charismatické a vždy jsou v překrásných módních lahvičkách.

Jsou i cenově dostupné, pokud zvolíte správnou parfumerii, drogerii nebo internetový shop, nezaplatíte víc, než 400 Kč. Ale ani v případě, že nebudete mít štěstí, neměli byste se dostat přes 500 Kč.

Kate Moss

Svoje jméno spojila s parfémem i britská modelka Kate Moss. A to doslova. Její první a nejznámější vůně se totiž jmenuje také Kate. Další její parfémy už však nesou originálnější názvy – Vintage Muse, Summer Time, Lilabelle nebo Velvet Hour. Můžete si pořídit i deodorat My Burberry.

Vůně od Kate Moss nejsou příliš drahé, běžně stojí kolem 300 Kč. Výše zmíněný deodorant je bohužel trochu dražší, k dostání je přibližně za 900 Kč.

 

Můžete najít i mnoho dalších celebrit, které vyslaly na trh svoje vůně. Nedávno tak učinila třeba rebelka Lady Gaga. Její parfém se jmenuje Fame a je k dostání v originální černé lahvičce. Svoji řadu vůní má i Christina Aguilera, nejnovější z nich nese název Inspire. Svým parfémem Reb´l fleur  oslnila i zpěvačka Rihanna.

Mohla bych pokračovat ještě dlouho, ale raději se zeptám vás. Jaká vůně od slavné celebrity vás oslnila? A jakému parfémům obecně dáváte přednost?

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>