Plavky: Jaké zvolit pro vaši postavu?

Sezóna dovolených a cestování je v plném proudu a tak se jistě ani vy neobejdete bez nutnosti porížení nových plavek, které vás budou na pláži nebo na lehátku u hotelového bazénu krásně zdobit. V případě, že není vaše postavu dle vašich požadavků, netrapte se. Víme, jak vybrat plavky, aby slušely každé figuře, tedy i té vaší.

Jaké zvolit plavky, když mám….

  • Bujné vnady

Vsaďte na ty, jež mají kostice , ty dostatečně vaše přednosti podpoří, důležité jsou také široké ramínka, aby se vám nezařezávaly do ramen.

  • Chlapeckou postavu

Štíhlé ženy mají tu výhodu, že mohou nosit snad všechny střihy, poslední dobou jsou velkým hitem modely s průstřihy. Působí sexy a vábí muže, aby si vás prohlédli od hlavy až k patě.

  • Široké boky

Zvolte plavky s výrazným horním dílem, zaměřte se na rafinovanost (klidně poslouží push-up efekt nebo zavazování za krk), aby zraky vašeho okolí směřovaly právě na vaše bujné poprsí. Odlišně barevné modely jsou tedy pro vás trefou do černého. K procházce po pláží doporučujeme také tuniku nebo pareo, jež skryje vše, co si přejete.

  • Postavu ve tvaru jablka

Poznáte ji podle vystouplé oblasti bříška, ženy s figurou ala jablko nemají téměř žádný pas, velmi charakteristické jsou i ne tolik silné nohy a malý zadeček. Bříško skvěle zamaskují tankiny nebo monikiny. Většina z nich mají tu vlastnost, že báječně stahují břišní oblast, což celkově budí dojem optického zeštíhlení.

  • Hříšně sexy postavu ala přesýpající hodiny

Máte štěstí, právě tato postava je úžasně ženská, sluší jí snad všechno a každá žena by pro ni byla schopna čehokoli. Máte pestrou škálu, co se týká výběru a vhodnosti daných modelů. Vyhrajte si zajímavými košíčky, nudným bikinám odzvonilo, zkuste něco, co má styl a auru bohyně.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>