Prestižní švýcarské hodinky

Švýcarské hodinky

Vkus, elegance, značka a vysoká kvalita, těmito slovy by se daly charakterizovat hodinky od prestižní švýcarské firmy.

Luxusní ozdoba vynikne na každém zápěstí, ať už muže či ženy, vybere si každý, dle svého vkusu a zaměření. Na trhu existuje mnoho značek, designů a stylů těchto spolehlivých ukazatelů času, značkové hodinky jsou proto jednou z nejlepších investic vůbec. Vedle toho existují různé druhy hodinek, záleží jen na budoucím majiteli, jaký styl vyznává a po čem touží. Švýcarské hodinky si můžete vybrat jak společenské, sportovní, módní, ale také kapesní. Tyto druhy hodinek vyrábí různé prestižní firmy s vysoce kvalitním renomé.

Investice do světových originálních hodinek, zvlášť těch švýcarských se opravdu vyplatí, máte jistotu, že se vás tyto kvalitní hodinky budou doprovázet po dlouhou dobu.

Hodinky se dělí do dvou základních kategorií – mechanické neboli automatické a quartzové. První mechanické hodinky se začaly vyrábět už od roku 1511.

Hodinky se připnuly k náramkům, které zdobily a ukazovaly čas hodinovou ručičkou. Každý vyrobený kus byl prakticky originál. V roce 1587 se první výroby kapesních hodinek ujal Karel Cusin, francouzský přistěhovalec, hodinky vyráběl ve švýcarském městě Ženeva. Ve Švýcarsku začala poté výroba hodinek narůstat, neboť švýcarští hodináři byli velmi schopní.

 

hodinky (1)

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>