Proč by měla bydlení navrhovat raději žena?

Od chvíle, kdy opustíme rodinné hnízdo a začneme plánovat vlastní bydlení, si můžeme život uspořádat dle svého. S tím souvisí také možnost uspořádat si a navrhnout interiér v našem domě, nebo bytě. Zapomeňme nyní na rady různých architektů, stejně jako na tipy, co by nemělo chybět. My se podíváme na důvody, proč by konkrétní bydlení měla navrhovat především žena.

Ženy mají pro estetiku mnohem větší cit

Muži zkrátka nakupují tak, že se jim něco líbí a tak to koupí. Je to sice na první pohled jednoduché, ale desítky různých možností v konkrétním interiéru zkrátka nekupují dobře. I proto je dobré nechat tuto oblast primárně ženám. O nich je známo, že mají pro estetiku mnohem větší cit. Pokud se jim v obchodě něco líbí, už přemýšlejí o tom, kam by se daný věc v bytě hodila a zda by byla do současného sladění interiéru skutečně nejlepší možnou volbou, která se nabízí.

Ženy myslí především prakticky

Při zařizování bytu je ruka ženy určitě potřeba, a to z toho důvodu, že je to právě ona, která umí myslet také velmi prakticky. To znamená, že dokáže vymyslet uspořádání tak, aby skutečně fungovalo. Skvělým příkladem může být například kuchyně, jelikož zde je třeba jak kombinace dostatečného prostoru, tak samozřejmě i to, aby bylo vše po ruce. A špatně navržená kuchyně může být problémem, který se s námi táhne třeba i několik desítek let.

Na barevné sladění jsou mistryně

Ženy dokážou vybírat vhodné oblečení třeba i několik desítek minut. To je při spěchu na škodu. Naopak se jejich snaha o dokonalou kombinaci může pozitivně projevit při návrhu bytu. Hlavně v oblasti sladění různých barev, stejně jako v oblasti sladění různých materiálů. I takto tedy může vypadat cesta k dokonalému bytu. A k čemu vlastně může být k dispozici muž? K samotné realizaci a někdy třeba také k samotnému financování dané rekonstrukce.

 

 

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>