S úsměvem do plavek

Která z dam to nezažila. Plavková sezóna se blíží až neúprosně rychle a nadbytečná vánoční kila se vás drží jako klíště. Zatočte s nimi s úsměvem! Jediná rada: žádný stres!Stres vám zhubnout nepomůže, to si pamatujte! Proto, když s dietou začínáte, začněte ne proto, abyste se vlezly do plavek, ale proto, abyste se cítily lépe, dámy.  Přestaňte počítat špíčky a hurá shazovat opravdové kilogramy.

Důležitým pravidlem, na které byste neměly zapomenout je snídaně. Když se ráno pořádně a zdravě nasnídáte, lépe tak odoláte pokušení mlsat během dne. Ale ruku na srdce, slanina a uzeniny se do zdravé výživy opravdu nepočítají.

Bez pohybu to nejde, ať už chcete, či nikoliv. Tak dřív, než se pustíte do ranní hygieny, dejte si pár dřepů. Samy pak uznáte, že raní kafíčko chutná o to víc. Navíc se při pohybu vyplavují z těla endorfiny, tak zvané hormony štěstí.

Jenže kdo by odolal sladké neřesti, když se vaše kolegyně v kanceláři cpou sladkými koblížky? Ano, odoláte právě vy! Protože budete mít v kabelce tyčinku hořké čokolády, která vaší dietě rozhodně neuškodí.

Dalším osvědčeným tipem je parkovat auto o pár metrů dál, než jste byly zvyklé. Když se k tomu vyhnete i výtahu, bude hubnoucí efekt zaručen! Hlavně nezapomeňte, že ani sebemenší stres vašemu hubnutí nepřidá! Proto hubněte kvůli sebe sama, ne kvůli digitální váze. Té do vašich kilogramů vůbec nic není!

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>