S úsměvem rovnou na přehlídková mola!

Že máte nějaký ten špíček navíc? Trápí vás rozšířené póry či sušší vlasy? Už se tím dále nezabývejte, naopak se usmějte. Úsměv totiž vynahradí i několik hodin strávených před zrcadlem!

Říkáte si si, že jde pouze o mnohokrát vyřčené klišé, ale mnozí odborníci vám dají za pravdu! Se zářivým úsměvem na tváři budete pro ostatní mnohem atraktivnější, než leckterá světová modelka.

Je celkem logické, že nás úsměv přitahuje. Jestli byste měli na vybranou, zeptali byste se na čas sice usměvavého, jinak ale obtloustlého a plešatého pána nebo zakaboňené, ale velmi atraktivní mladé ženy? Že byste taky, jako větší polovina lidí šli za plešatým pánem? Je to vcelku logické!Úsměvem dáváme najevo, že nejsme pro okolí žádná hrozba.

Usměvaví lidé mají také větší šanci v budování kariéry! Jestli-že oslníte vašeho nového nadřízeného okouzlujícím úsměvěm, nedáte mu šanci vás nepřijmout! Mnohé studie dokázaly, že usměvaví lidé mají více nul na kontech, mají více přátel a více životních příležitostí! Schválně se rozhlédněte kolem! Kolik usměvavých lidí vidíte? Žádná sláva, co? Nevěšejte hlavu, úsměv je totiž docela nakažlivý! Někdy se ale stane, že máte náladu pod psa a do úsměvu se prostě nepřinutíte! Víte ale, že strojený úsměv se také počítá? Samozřejmě by nebylo namístě se neustále „falešně“ a „strojeně“ usmívat. Strojený úsměv však může být takovou předehrou pro opravdový úsměv, který zahřeje u srdce.

Mnohé ženy tráví hodiny a hodiny nanášením make-upu, vymýšlením účesů a přitom si neuvědomují, že jim často to nejdůležitější chybí – ÚSMĚV! Proto se neostýchejte přibalit si do kabelky ten nejnutnější doplňek – VÁŠ ÚSMĚV! S takovým dopňkem tak kde, kdo přehlídne váš špíček navíc!

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>