Sladění partnerů – jak na to?

Léto je obvykle obdobím, kdy se chystá mnoho svateb, na které se musíte náležitě obléknout. V zimě zase dominuje plesová sezona, v rámci které je vstup povolen také jenom ve správném oblečení. Pokud jdete jako pár, je dobré se zajímavě sladit. Jak na to? Poradíme vám!

Doplňky jsou základ

Největší chybou, kterou můžete udělat, je dbát na dokonalou barevnou kombinaci. Partnerka ve žlutých šatech a muž ve žluté košili s podobným nádechem kravaty bude působit zvláštně. Pamatujte, že kouzlo se skrývá v detailech. Pokud má partnerka určitou barvu šatů, je dobré ve stejné barvě zakoupit například kapesníček do kapsy u saka, manžetové knoflíčky, stejně jako ozdobu do klopy. Na první pohled je to drobnost, která však v módním hodnocení udělá mnoho.

Zaměřte se na kombinaci motivů

Pokud má žena jednobarevné hladké šaty, měla by tomu odpovídat i partnerova kravata. Pokud má však partnerka šaty s určitým vzorem, třeba s puntíky nebo proužky, je to pro muže dobrá zpráva. Bude vypadat nejenom jedinečně, ale bude s partnerkou také dokonale sladěný. Stačí jenom, pokud si pořídí kravatu se stejným motivem, ideálně i v podobných barvách. Pokud se jedná o slavnostnější událost, rozhodně se nebojte v podobné duchu volit také samotnou vestičku. I ta je skvělým doplňkem.

Myslete i na šperky

Šperky nosí primárně ženy, přičemž muži se v tomto směru přizpůsobují. Pokud žena nosí šperky ze stříbra či bílého zlata, je dobré, pokud si muž vezme manžetové knoflíčky ve stejné barvě. Stejné je to v případě žlutého zlata, nebo pokud je využit výrazný barevný kámen. Opět je to na první pohled drobnost, ale u toho, kdo se umí oblékat, tímto přístupem rozhodně sklidíte obdiv a také úctu. Tím si můžete být na sto procent jisti. A jelikož víte, jak na to, už stačí jenom očekávat pozvání na svatbu, ples, nebo jinou společenskou událost.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>