Svatební šaty z půjčovny

 

ssaty18

Tram ta ra ra, tram ta ra ra … Ulička do špalíru ze svatebních hostů, jíž prochází šťastný pár ke svému slavnostnímu slibu. To je už tak zvaně bonbonek na dortu. Před tímto vším předchází strašné šílenství, kdy se chystá a plánuje, jak co bude probíhat, vypadat. Nezanedbatelnou částí svatebních příprav je výběr svatebních šatů.

 

Každá z žen, které mají před sebou tento slavnostní den, chce být ta nejkrásnější. Vlastně se dá napsat, že by byla ráda princeznou alespoň na ten jeden jediný den pro všechny.

Pokud nepatříte k těm, které mají jasnou představu, jak by jejich svatební šaty měli vypadat či finanční rozpočet Vám nedovoluje je zakoupit, nebo si nechat ušít na zakázku svůj slavnostní model, je v dnešní době široká nabídka svatebních salonů které vám nabízejí mnohdy neuvěřitelné kousky šatů.

EB680

Ze zkušeností však mohu doporučit navštívit půjčoven svatebních šatů více, protože hned v prvním salonu nemusí mít šaty, které by splňovali vaše představy. Vezměte se sebou někoho vám blízkého, tím nemyslím budoucího manžela, s kým budete mít možnost prokonzul-tovat nabídky a kdo nezaujatým pohledem zhodnotí, jak šaty na vaší postavě vypadají.

Průběh Vaší návštěvy ve svatebním salonu by se dal rozdělit na tři fáze.

V první fázi v salonu vyzkoušíte různé typy střihů a provedení šatů. Najdou se šaty zpracované z krajky, saténů, brokátů a řady dalších materiálů, barevných provedení od klasické bílé, po zlatou, modrou, růžovou a mohl bych pokračovat dál. Výběr střihů šatů korzetových, klasických, či modelových. Některé vaší postavě lichotit mohou, ale také nemusí. Proto sebou máme nezaujatého poradce. Škála modelů na výběr je opravdu velkolepá a tak tedy vzhůru do zkoušení.

ssaty22

V druhé fázi by salon měl nabídnout úpravy šatů dle vašich požadavků. To by měla být automatická služba, kterou pro vás salon zajistí (většinou zdarma). Přeci jen ne všichni máme dokonalé postavy a svatební šaty by měli padnout tak jako by byli právě pro nás ušity.  Je to náš slavnostní den a tak jistota, že je vše perfektní a mi se v šatech cítíme dobře je důležitá.

Třetí a poslední fází je dohoda o ceně. Otázka peněž není nikdy moc příjemná a Svatební salon má většinou stanovenou cenu za den. Ceník za zapůjčení se pohybuje v různé cenové relaci, pro představu v průměru pět až osm tisíc korun.  Doporučuji Vám šaty dobře prohlédnout a zkontrolovat.

ssaty20

Cenu můžete se salonem konzultovat a případně snížit, jelikož svatební salon by měl každým zapůjčením cenu šatů snižovat a ne vždy tak činí, s ohledem na opotřebení.

Tak tedy hlavu vzhůru, hluboký nádech, projít uličkou a dát slib ten největší našemu vyvolenému.

 

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>