Televize: seriál Soukromé pasti

Cyklus televizních filmů reprízuje televize Nova každý pátek po 20. hodině. Filmy o soukromých problémech každého z nás z roku 2008 nacházejí své diváky i dnes, každý pátek je sleduje přibližně přes půl milionu lidí.

Tématy dvanácti různých filmů jsou různé životní etapy a problémy, často se vyskytuje nevěra či rozvod; ale také stárnutí, mateřství či různé vztahové situace ze zaměstnání. Některé díly měly také ambici zbourat tabu, které společnost má, například díl Tatínkova holčička zobrazuje případ sexuálního zneužívání dětí, film dostal také cenu na festivalu ve Francii.

Jednotlivé filmy zpracovávali různí režiséři, nejčastěji Lenka Wimmerová, jinou epizodu zas režíroval Milan Cieslar, který se podepsal například pod film „Láska je láska“. Také herci se různí, nicméně v Soukromých pastech se vyskytují známá herecká jména, například Jiří Bartoška, Tatiana Vilhelmová, Aňa Geislerová, Eliška Balzerová, Tereza Brodská, Bob Klepl a další.

Soukromé pasti jsou z roku 2008 a v době své premiéry slavily relativní úspěch. Veřejnost ocenila, že komerční televize jako Nova se odhodlala k natočení cyklu dramat, tedy kvalitnější tvorby než jsou denní nekonečné seriály. Nyní již se jedná o reprízu, i ta však zaujímá stovky tisíc lidí.

Soukromé pasti, pátek 20.20, Nova

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>