Jak vypadat dokonale? Pomoci může vitamin C

I vy jistě toužíte po tom, vypadat skutečně dokonale. I když si mnoho žen myslí, že je to nemožné, opak je pravdou. Pokud i vy chcete zlepšit svou krásu, hledejte pomoc v přírodě. Pomůže vám třeba citrusové ovoce, šípek, stejně jako například zelí. Všude tam se nachází vitamín C, který je pro naše tělo velmi prospěšný. Přinášíme vám proto několik tipů, jak ho využít.

Pro dokonalou pleť

Málokterá žena ví, že vitamin C není jenom skvělou látkou, která dokáže bojovat proti nemocem. Jedná se totiž také o velmi silný antioxidant. Ten však nemusíme využívat jenom ve chvíli, kdy chceme očistit naše tělo. Je skvělou volbou třeba také ve chvíli, kdy máme zájem zpomalit procesy stárnutí. I v tomto je totiž velmi účinnou látkou. Navíc její užívání rozhodně není nijak složité. Stačí pravidelný příděl ovoce a zeleniny a svou denní dávku do těla dostaneme hravě. Kromě toho, že eliminuje příznaky stárnutí, dokáže také velmi dobře udržovat množství, ale i tvorbu kolagenu v naší pokožce. A ten je pro její dokonalý vzhled také nezbytnou látkou. Dále umí dobře působit proti volným radikálům, a to v celém našem těle, pokožku samozřejmě nijak nevyjímaje.

Zatočte také s přebytečnými kily

Že je vitamin C ideální i ve chvíli, kdy se rozhodnete hubnout, to také málokdo ví. Podívejme se proto na hlavní důvody, proč tomu tak je. V první fázi je důvodem to, že díky tomuto vitamínu může naše tělo mnohem lépe vstřebávat železo, které by jinak bránilo přirozenějšímu a rychlejšímu metabolismu. Kromě toho ale podporuje také tvorbu hormonů, jako je například tyroxin. Ty obecně mají na celkovou štíhlost vliv. Další zajímavou látkou je také takzvaný karnitin, který dokáže efektivně podpořit odbourávání tuků.  Samozřejmě neříkáme, že pravidelnou konzumací tohoto vitamínu zhubnete, ale rozhodně vám může k dokonalé postavě velmi výrazným způsobem pomoci. Tím si můžete být jisti.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>